تازه ها

پربیننده ترین

1398-07-08 10:51
کد مطلب: 82753
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جوانان امروزی با اجرایی کردن گام دوم انقلاب پیشرفت های روزافزون کشور عزیزمان را رقم خواهند زد.

سرهنگ معین الدین اسدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: مردم غیور ایرانی اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با فرماندهی و هدایت امام راحل(ره) با تمام دنیا روبرو شدند و با ایمان و اخلاص توانستند از میهن اسلامی دفاع کنند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس گنجینه پایان ناپذیری برای ملت ایران است، افزود: هشت سال دفاع مقدس تبلور اعتماد به نفس، خودباوری و خود اتکایی ملت ایران بوده که نتیجه آن را امروز در عرصه های مختلف مشاهده می کنیم.

سرهنگ اسدی گفت: آحاد مردم در همه امور پیشگام و جلوتر از مسئولین در صحنه هستند و این وظیفه مسئولین است که با الگوگیری از سیره شهدا، در سنگرهای خود مشغول خدمت رسانی به مردم باشند.

معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: جوانان امروزی با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و اجرایی کردن آن پیشرفت های روزافزون کشور عزیزمان را رقم خواهند زد.

 وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس جبهه ها تبدیل به دانشگاه شدند و اکنون مدارس و دانشگاه ها تبدیل به جبهه شده و جوانان انقلابی، امروز در این سنگرها برای پیسرفت کشور وارد عمل شده اند.

اسدی با اشاره به برگزاری نمایشگاه رزمی، فرهنگی والفجر هشت در اردبیل ، تصریح کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی تاثیر بسازیی در جامعه دارد، بطوری جوانان و نوجوانان که در آن زمان حضور نداشتند با بازدید از این محل ها، با حال و هوای هشت سال دفاع مقدس و ایثارگی و خود از خود گذشتگی شهدا رزمندگان و شهدا آشنا می شوند.

وی در ادامه به راهیپمایی اربعین اشاره کرد و گفت: راهپیمایی اربعین اجتماع عظیم جهان اسلام است که مردم و بخصوص جوانان، امسال باشکوه تر از گذشته عشق و ارادت خود به اهل بیت (ع) را برای جهانیان نشان خواهند داد.

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.