تازه ها

پربیننده ترین

1398-07-17 11:03
کد مطلب: 82841
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
2 هزار زائر خارجی اربعین حسینی وارد بیله سوار شدند
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:2 هزار زائر اتباع خارجی از کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز در پایانه مرزی بیله سوار مغان مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته اند.

علی رحمتی در جریان بازدید از پایانه مرزی بیله سوار در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: 2 هزار  زائر اتباع خارجی از کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز در پایانه مرزی بیله سوار مغان مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته اند.

وی افزود:برپائی نمازهای باشکوه جماعت،قرائت زیارت عاشورا و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی از دیگر اقدامات انجام شده در این مجموعه است.

 مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:طبق برنامه ریزی انجام شده زائران اتباع خارجی کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز از طریق پایانه مرزی چذابه با 400 دستگاه اتوبوس عازم کربلای معلی می شوند.

وی  پایانه مرزی بیله سوار مغان را یکی از 5 پایانه برتر کشور عنوان کرد و گفت:طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران اربعین حسینی امام حسین علیه السلام از 10 مهرماه شروع شده و تا 3 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.