تازه ها

پربیننده ترین

1398-07-18 14:02
کد مطلب: 82847
فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل به تبیین اهمیت و جایگاه فعالیت های انقلابی و جهادی در عرصه های محرومیت زدایی پرداخت و گفت: انجام فعالیت های جهادی در راستای تحقق آرمان های انقلاب جزو اولویت های سپاه و بسیج در استان اردبیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل ظهر امرو در حاشیه مراسم افتتاح فعالیت های سازندگی و عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) که با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء و جمعی از مدیران استانی همچون بهروز ندایی معاون سیاسی استاندار اردبیل، حسین دشتی مدیرکل کمیته امداد در سالن جلسات سپاه حضرت عباس(ع) برگزار شد به تبیین اهمیت و جایگاه فعالیت های انقلابی و جهادی در عرصه های محرومیت زدایی پرداخت و گفت: انجام فعالیت های جهادی در راستای تحقق آرمان های انقلاب جزو اولویت های  سپاه و بسیج در استان اردبیل است.

وی افزود: هر کاری که در استان انجام می‌دهیم در راستای هم افزایی با دستگاه‌های اجرایی است، گفت: سپاه و بسیج به عنوان موتور محرکه جامعه در جهت  جلب مشارکت دولتی و مردم در راستای محرومیت زدایی است.

بابازاده در ادامه سخنان خود به فعالیت های جهادی در مناطق کم برخوردار شهرستان های خلخال و مشکین شهر نیز اشاره کرد و گفت: مردم ولایتمدار استان اردبیل شکرگزار نعمت های الهی هستند به طوریکه با تلاش و همکاری با جهادگران توانستند گام های مهم و اساسی در حل مشکلات خود بردارند.

وی با بیان اینکه امروز فعالیت‌های جهادی به عنوان الگو و پیشران حرکت های مردمی در حل مشکلات مناطق محروم به شمار می رود، خاطرنشان کرد: خاطرنشان کرد: موضوع محرومیت زدایی غالباً تمام شهرستان های استان  را در بر می گیرد و جزو اولویت ها و برنامه های مهم فرماندهان نواحی در شهرستان ها است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در ادامه سخنان خود به آمایش سرزمینی نیز اشاره کرد و گفت: مشارکت مردم و هم افزایی مردم با نهادها و دستاه های اجرایی در فعالیت های جهادی توسط گروه های پیشتاز در این عرصه همچون دانش‌آموزی و دانشجویی مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه  امروز فرهنگ جهادی خود را در جامعه نشان می دهد گفت: با صرفه‌جویی می توان کارهای زیادی انجام داد.

بابازاده از حضور علما و روحانیون در حرکت های جهادی قدردانی کرد و گفت: حضور علما در حرکت های جهادی،موجب ایجاد خلاقیت و ابداعات و نوآوری های فرهنگی می شود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در پایان سخنان خود به پروژه های جهادی مورد بهره برداری نیز اشاره کرد و با بیان اینکه از تعداد 720 فعالیت جهادی  ۵۶۱ پروژه بخ بهرهبرداری رسیده است، گفت: گفت ۱۶۵ پروژه نیز در حال طی مراحل پایانی است.

بابازاده به ضعف ها و کمبودهای استان اردبیل در خصوص محرومیت زدایی نیز اشاره کرد و گفت: انجام پروژه های کوچک منجر به شاد کردن دل صدها مستعف در این استان شده است که شایسته است قرارگاه خاتم الانبیاء با حضور بیشتر در فعالیت های عمرانی و زیرساختی  اردبیل، منشأ ارائه خدمات بهتر و بیشتری به مردم استان اردبیل شود.

هماهنگی‌های خوبی بین دولت و سپاه در استان اردبیل برقرار است
بهروز ندایی معاون سیاسی استانداری اردبیل استان اردبیل نیز در این مراسم با بیان اینکه هماهنگی‌های خوبی بین دولت و سپاه برقرار است، گفت: انجام پروژه هایی که در مناطق محروم با هزینه‌های بالایی همراه است با ورود سپاه و بسیج به این عرصه ها، هزینه ها بسیار کاهش یافته است .
وی به برنامه ریزی های دستگاه های اجرایی در خصوص حل مشکلات مناطق کم برخوردار اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی مناسب در  صدد هستیم تا اعتبارات دستگاه‌های اجرایی را به این سمت سوق بدهیم تا با همکاری مجموعه سپاه و بسیج کارهای با حجم بالا و در حداقل ترین زمان ممکن به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.