تازه ها

پربیننده ترین

1398-07-26 10:04
کد مطلب: 82910
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل :
همایش جاماندگان اربعین در اردبیل برگزار می‌شود
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از برگزاری همایش بزرگ جاماندگان اربعین حسینی در شهر اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،حجت الاسلام مهدی ستوده،صبح امروز در خبرنگاران اظهار داشت: این همایش در روز اربعین حسینی، بعد از برگزاری مراسم سخنرانی و قرائت زیارت عاشورا توسط هیئت رزمندگان در مسجد اعظم شهر اردبیل از مقابل امامزاده صالح (ع) آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش همه ساله با استقبال گسترده شرکت‌کنندگان همراه است، افزود: این رویداد بزرگ با حضور اقشار مختلف مردمی و به شکل خانوادگی برگزار شده و شرکت کنندگان بعد از حرکت از مقابل امامزاده صالح (ع) به سمت میدان قیام، مبارزان و وحدت و در نهایت امامزاده سید صدرالدین راهپیمایی می‌کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی  استان اردبیل گفت: شرکت کنندگان بعد از ادای نماز ظهر و عصر در مراسم احسان در امامزاده سید صدرالدین (ع) حضور می‌یابند.

ستوده تصریح کرد: در طول برگزاری این مراسم دسته‌جات عزاداری و اقشار مردمی نیز به جمع عزاداران و راهپیمایان اضافه می‌شوند.

وی با بیان اینکه این همایش نمادی از وحدت و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی است اظهار کرد: این رویداد فرصتی برای لبیک به فلسفه عاشورا و قیام امام حسین (ع) است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی  استان اردبیل ابراز داشت: حضور تمامی اقشار در این مراسم، انسجام، وحدت و یکدلی و تبعیت از آرمان‌های قیام عاشورا را تداعی می‌کند.

ستوده با بیان اینکه این همایش در راستای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی برگزار می‌شود، افزود: قیام عاشورا ماندگار در تاریخ بشریت بوده و این راهپیمایی بیان نمادین بیعت با آرمان‌های این رویداد عظیم تاریخی و مذهبی است.

انتهای پیام/مl

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.