تازه ها

پربیننده ترین

1398-08-16 14:55
کد مطلب: 83101
‍دبیرجبهه ایستادگی استان اردبیل گفت: جریان اصلاحات به جای شانتاژکاری و تخریب گری علیه جریانات اصولگرا به فکر مردم باشند.

به دنبال اعتراضات بی اساس و بی پایه برخی دواطلبان انتخاباتی  در فضای مجازی که با دستان خود میثاق نامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یا همان اعتلاف و شورای کمیته انتخابات اصولگرایی استان به امضا رسانده بودند حبیب کوهی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: یک تعداد از داوطلبان پس از اعلام نتایج ارزیابی ها طبیعی است که اعتراضات خود را اعلام کنند این حق طبیعی انان هست اما اینکه به چه نحوی اعتراض کنند این مهم است که از سوی دو نفر از داوطلبان اعتراض غیرمعقولانه و ملتحب بخشی را در فضای مجازی شاهد بودیم که بی پایه وبی اساس بود.

 

کوهی با اشاره به اینکه بعد از چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این اولین اعتلاف بزرگی بود که از سوی جبهه اصولگرایی در استان اردبیل محقق شد افزود: امروز اعتلاف بزرگی در سطح استان اردبیل و کشور از سوی جبهه اصولگرایی نیروهای انقلاب اسلامی شکل گرفته است که در نوع خود در طول تاریخ کشور بی نظیر و کم نظیر است که همگان برای پیشرفت و خدمت گذاری هرچه بهتر و بشتر به مردم و ملت صبور کشورمان و استان اردبیل انجام شده است.

وی شانتاژ کاری های جناح اصلاح طلبان را علیه این جناح مردمی و انقلابی اصولگرایی یک توطئه و تخریبگرایانه در فضای مجازی با سوء استفاده از برخی داوطلبان معترض خواند و افزود: اصلاح طلبان که خود امروز دولت اعتدال را برای ملت ایران بر سر کار آورده اند جواب گوی این همه بی کفایتی ها و ضعف در عملکردهای چندین ساله خود باشند و به فکر مردمی که امروز همه احساس نارضایتی از این عملکرد بسیار ضعیف دولت اصلاحات دارند، باشند.

دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل ادامه داد: برادران داوطلب قاسم محمدی و احد بیوته که اعتراضات خود را از طریق فضای مجازی آغاز کرده اند، در شان و شخصیت این بزرگواران نبوده ونیست و می توانستند با حضور در دفتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به شورای کمیته انتخابات همچون سایر کاندیداها ابلاغ کنند، تا اینطوری برخی سودجویان و فرصت طلبان هم نمی توانستند به شانتاژکاری های خود در فضای مجازی دست بزنند.

وی افزود: این عزیزان معترض برای اینکه بتوانند زیر قول و قرارهای که در پای امضای میثاق نامه بسته بودند بزنند این تحرکات ناشایست و دور از انتظار دست زده اند، که امیدواریم اینطور نباشد.

کوهی بیان کرد: در نوع ارزیابی از هر حزب 4 نماینده حضور داشت و در مجموع به میانگین از 60 الی 80 نفر ارزیاب حضور داشتند که برای رعایت در عدالت در نتایج و شمارش آرا بصورت محاسباتی و میانگین انجام شد، روشی که مورد تایید اساتید دانشگاهی و دانشگاهیان امر بوده است و افرادی که بر این روش آگاه نبودند و در روزهای اول حضور خود پای امضای میثاق نامه که توجیه شده بودند یا به خوبی مطلب را دریافت نکردند یا اینکه خود را می خواهند به راهی بزنند که مورد تایید و ارزشی و انقلاب بودن نیست.

وی با اشاره به اینکه تمامی مستندات برای این اعتراض های بی پایه و بی اساس موجود است و همه داوطلبان می توانند با حضور در دفتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که یکی از احزاب پرتلاش ما در استان اردبیل است اعتراضات خود را ابلاغ و پاسخ ابهامات و شبهات خود را دریابند.

کوهی ادامه داد: همه داوطلبان در روز ارزیابی مصاحبه های ویدئویی که انجاد دادند بر پایبندی عهد و پیمانی که بستند تاکید داشتند و دارند پایبندی به عهدنامه ای که قبل از امضای میثاق نامه تمامی مراحل و روال ارزیابی ها ابلاغ و بعد از تایید امضا نموده اند که حال پس از اعلام نتایج دست به چنین حرکات التهاب بخش می زنند دور از شان این آقایان است.

عضو شورای کمیته انتخابات اصولگرایی استان اردبیل تصریح کرد: معترضان به دست برخی افراد سودجو سوژه ندهند، افرادی که خودشان هنوز منحرف تر از هر کسی هستند حالا با استناد به اعتراضات بی پایه وبی اساس برخی نمایندگان می خواهند شکوه وعظمت و بزرگی این اعتلاف ارزشی و انقلابی را لکه دار و زیر سوال ببرند.

80 درصد کمیته انتخابات اصولگرایی را جوانان تشکیل داده اند

کوهی حضور فعال 80 درصدی جوانان کمیته انتخابات اصولگرایی را یک امر خوب و با اهمیت در سطح استان دانست و افزود: امروز جوانان آگاه با بصیرت، با دانش و آگاه خود به عینه و مستقیم در ارزیابی های نمایندگان آینده استان نقش داشتند و این امر بسیار حرکت خوب و ارزشمندی بود که تا محقق شدند فرمایشات مقام معظم رهبری در امر گام دوم انقلاب ادامه خواهد داشت.

دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل گفت: اتحاد اصولگرایی در کنار جمنا، قدرت، اتحاد و همدلی را به همراه دارد و امیدواریم با اعتماد مردم به این اعتلاف بزرگ بتوانیم با روی کار آوردن افراد شایسته در کرسی های مجلس و در شان و منزلت وجایگاه استان اردبیل گام های بلند و خوبی را با مشارکت وهمدلی مردم عزیز استان و جوانان با غیرت و انقلاب استان برداریم.

 

انتهای پیام/ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.