تازه ها

پربیننده ترین

1398-09-11 06:23
کد مطلب: 83346
استاندار اردبیل گفت: اردبیلی های مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در استان شناسایی و جذب می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو شامگاه دیروز در دیدار با پناهی آذر معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه و  رحیمی رئیس دفتر نمایندگی های وزارت خارجه در استان ها، اظهارداشت: مشاور استانداری در امور بین الملل و رئیس دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان اردبیل نسبت به هماهنگی با وزارت خانه نسبت به جذب اردبیلی های مقیم خارج اقدام کنند.

استاندار اردبیل همچنین گزارشی از وضعیت  اقتصادی ، اجتماعی و گردشگری استان و مراودات انجام گرفته با کشورهای همسایه به خصوص جمهوری آذربایجان ارایه کرد.

 معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه نیز برای کمک به توسعه این استان در حوزه این وزارت خانه  قول مساعد داد.

 عظیم زاده مشاور استاندار اردبیل هم در این دیدار گفت: طبق هماهنگی بعمل آمده مقرر است در آینده نزدیک زمان های ملاقاتی با معاون اقتصادی، سیاسی  و کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور و مدیران کل وزارت خارجه مرتبط تنظیم کرده و به همراه دفتر نمایندگی وزارت خارجه مسایل استانی را پیگیری کنیم.

 وی تصریح کرد: بی شک از پیشنهادهای مدیران وزارت امور خارجه  برای جذب سرمایه گذارهای ایرانیان مقیم خارج از کشور استفاده می کنیم.

 در این جلسه مقرر شد رئیس اداره رفاه وزارت امور خارجه با سفر به استان اردبیل سفر کرده و از نزدیک موارد استان را بررسی کرده و با مکان های تفریحی و گردشگری استان برای استفاده پرسنل این وزارت خانه قرارداد منعقد کند.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.