تازه ها

پربیننده ترین

1398-09-16 20:00
کد مطلب: 83404
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل از پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخاب مجلس شورای اسلامی خبرداد و گفت:تعداد ثبت نام کنندگان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل به 232 نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بهروز ندایی رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل در جمع خبرنگاران از پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس خبرداد و اظهار داشت: تعداد ثبت نام کنندگان کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل به 234 نفر رسید.

وی افزود: در آخرین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی استان اردبیل 80 نفر ثبت نام کردند که با این تعداد آمار ثبت نام کنندگان به 232 نفر رسید.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: امروز از حوزه انتخابی اردبیل، نیر، نمین و سرعین 5 نفر ، حوزه انتخابی پارس آباد ،بیله سوار و اصلاندور 20 نفر، حوزه انتخابی خلخال وکوثر 19 نفر ، حوزه های انتخابی مشگین شهر و گرمی هر کدام  3 نفر ثبت نام کردند.

ندایی در ادامه سخنان خود به شرایط احراز صلاحیت کاندیداها نیز اشاره کرد و گفت: کار احراز صلاحیت از فردا شروع و تا 21 آذرماه ادامه خواهد داشت.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل به مدت زمان استعلام کاندیداها نیز اشاره کرد و گفت: این کار نیز طی مدت زمان 10 روز انجام خواهد گرفت و در کل مراتب اولیه 27 آذرماه به اطلاع کاندیداها خواهد رسید.

ندایی به فرصت تجدید نظر رد صلاحیت شده ها نیز اشاره کرد و گفت: بعد از 27 آذر ماه کاندیداهای رد صلاحیت شده به مدت 4 روز فرصت شکایت دارند تا در هیات نظارت مورد رسیدگی قرار گیرد

وی به ابلاغ نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد و گفت:11بهمن ماه لیست نهایی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به اطلاع عموم خواهد رسید.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل به فرصت تبلیغاتی نامزدههای انتخابات مجلس نیز اشاره کرد و گفت: کاندیداها بعد از 22 بهمن یک هفته فرصت تبلیغات انتخاباتی خواهند داشت.

انتهای پیام/ج

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.