تازه ها

پربیننده ترین

1398-10-08 23:40
کد مطلب: 83677
جشنواره رسانه ای ابوذر با تجلیل از منتخبین خبرگزاری ها و مطبوعات استانی به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مراسم اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر شب دوشنبه با حضور عزت اله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)، مسئولین دستگاه های اجرایی و جمعی از اصحاب رسانه با تجلیل از منتخبین خود از خبرگزاریها و مطبوعات استانی در سالن ولایت اردبیل به کار خود پایان داد.

بصیرت مردم اردبیل مثال زدنی است

سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در ابتدای این مراسم به فتنه های پیش رو اشاره کرد و گفت: گرانی بنزین تنها یک بهانه بود چرا که دشمنان انقلاب اسلامی نظام را نشانه رفته بودند.

وی با بیان اینکه تا راه شهدا است، هیچ فتنه و نقشه‌ای نمی‌تواند در پیشبرد اهداف نظام خلل ایجاد کند، تصریح کرد: شهدا نمادهای غیرت، شرافت و شجاعت در کشور مت هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) بصیرت مردم استان اردبیل را ستود و گفت:  در ماجرای گرانی بنزین، بصیرت مردم اردبیل باعث شد تا این استان به عنوان یکی از استان‌های برتر کشور از لحاظ برخورداری از امنیت و جلوگیری از هر گونه تشنج و اخلال در نظم عمومی معرفی شود.

 طرح مشکلات و دغدغه های مردم، مهمترین رسالت رسانه های امروزی است 

عزت الله ضرغامی عضو عضو شورای عالی فضای مجازی نیز در ادامه این مراسم گفت: صادقانه عمل کردن رسانه‌ها و طرح صحیح مشکلات و مطالبات مردمی می‌تواند باعث امیدواری در بین مردم برای رفع موانع و تلاش بیشتر بانیان امر برای گره گشایی باشد.

وی افزود: آنچه که باعث ماندگاری و افزایش تأثیرگذاری پیام تولید شده خواهد شد، برخورداری از اعتقاد به پیامی بوده که انتقال یافته است.

رسانه های اردبیل نیازمند بینش و سواد رسانه ای هستند

علی لطفی رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل نیز در این مراسم به تشریح جزئیات جشنواره رسانه ای ابوذر پرداخت و گفت: این جشنواره فرصتی برای ارتقای سواد رسانه‌ای و مهارت افزایی در تولید محتوا فراهم کرده است.

وی افزود: برای پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر هزار و ۶۳۷ اثر به دبیرخانه برگزاری جشنواره ارسال شده بود تا در نهایت از آثار برتر با انتخاب هیئت داوران تجلیل به عمل آید.

اجرای گروه سرود الهادی، اجرای نمایش میدانی،قرائت بیانیه هیئت داوران، رونمای از آثار تولیدی سازمان سراج اردبیل، تجلیل از خانواده شهید حسین آخربین از شهدای شمالغرب و شهید قربانی از شهدای مدافع امنیت و منتخبین جشنواره از دیگر برنامه های این مراسم در اردبیل بود.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.