تازه ها

پربیننده ترین

1398-11-23 10:15
کد مطلب: 84220
استاندار اردبیل گفت: اتصال ریلی راه آهن اردبیل به شهرک صنعتی دو در اولویت قرار گرفته و این کار به منظور تسهیل ارسال محموله و محصولات تولیدی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو در جلسه کارگروه استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: این ریل همزمان در ادامه راه آهن اردبیل طول ۱۰ کیلومتر به سمت پارس آباد انجام می شود که حدود ۷۰ الی ۸۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه زیرساخت های شهرک های صنعتی باید نوسازی شود افزود: تفاهم نامه ای بین شرکت شهرک های صنعتی و بنیاد مسکن استان امضا شده که بخشی از مشکلات تکمیل زیر سازی و نوسازی برطرف خواهد شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: باید شرکت شهرک های صنعتی با مشارکت شرکت خدماتی برنامه توسعه و تکمیل این شهرک را تا پایان ۱۴۰۰ آماده کنند تا براساس آن اعتبارات لازم بر مبنای اولویت ها پیش بینی بررسی و پیش بینی شود.

وی همچنین در مورد وصول مطالبات از واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی گفت: شرکت خدماتی و شهرک های صنعتی برای وصول از مطالبات اقدامات قانونی استفاده کند.

بهنام جو افزود: مشکلات شهرک صنعتی با دستگاه های اجرایی با برگزاری جلسات اختصاصی قابل حل است و مواردی که نیاز به مصوبه ستاد تسهیل و یا شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی است باید جمع بندی شده و با ارایه پیشنهاد به دبیرخانه ارسال شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.