تازه ها

پربیننده ترین

1398-12-21 08:36
کد مطلب: 84555
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد:
کشف 10 هزار اسپری ضدعفونی کننده تقلبی در اردبیل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف 10 هزار اسپری خوشبوکننده با برچسب تقلبی ضدعفونی کننده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی رحیمی آذر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس شکایت های مکرر مردمی در مورد تقلب در فروش اسپری های خوشبو کننده با برچسب اسپری ضدعفونی کننده، با انجام تحقیقات نامحسوس و پیگیری های لازم محل مورد نظر شناسایی و تیم گشت مشترک با حضور رئیس شعبه سیار، نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بازرسی های اولیه تعداد 10 هزار عدد اسپری خوشبوکننده که برحسب اسپری ضدعفونی کننده داشتند؛ کشف و ضبط شد و پرونده این تخلف در حال رسیدگی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی اردبیل همچنین در مورد پلمپ انبار یک شرکت پخش لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی نیز گفت: با دریافت گزارش مردمی در مورد احتکار ماسک و دستکش در یکی از شرکت های لوازم بهداشتی ، گشت مشترک به بررسی موضوع پرداخت و تعداد 214 هزار عدد دستکش طبی از محل گزارش کشف و پلمب شد و پرونده نیز در حال رسیدگی است.

رحیمی آذر همچنین از کشف و ضبط تعداد 15 هزار جفت دستکش و 678 عدد مواد ضدعفونی کننده خبر داد و تصیح کرد: رئیس شعبه حاضر در گشت، دستور قضایی برای توزیع اقلام مکشوفه در شبکه توزیع از طریق دانشگاه علوم پزشکی را صادر و پرونده متخلفین نیز برای سیر مراحل قانونی به یکی از شعب تعزیرات ارجاع شد.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.