تازه ها

پربیننده ترین

1399-01-09 08:14
کد مطلب: 84732
بخشدار ثمرین خبرداد؛
بخش ثمرین اردبیل قرنطینه شد
لطفی بخشدار ثمرین از قرنطینه کامل این بخش خبرداد و گفت: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری از شیوع کرونا، بخش ثمرین اردبیل از صبح امروز تا ۱۵ فروردین در قرنطینه کامل قرار گرفته و از ورود و خروج خودروها ممانعت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی لطفی سرپرست بخشداری ثمرین اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران از قرنطینه این بخش تا 15 فروردین ماه خبرداد و گفت: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری از شیوع کرونا، جاده های ارتباطی بخش ثمرین اردبیل از صبح روز شنبه نهم فروردین تا عصر روز جمعه پانزدهم فروردین مسدود شده و از ورود خودرو به استثناء خودروهای امدادی و خودروهای حامل محموله های ضروری، ممانعت خواهد شد.

لطفی از مردم بخش ثمرین خواست به جز در مواقع اضطراری از شهر و روستاها  خارج نشوند.

وی افزود: افرادی هم که قصد ورود به بخش را دارند این اجازه داده نخواهد شد و ناچار هستند از سه راهی جبه دار دور زده و برگردند.

سرپرست بخشداری ثمرین تصریح کرد: این اقدامات در راستای حفظ سلامت هموطنان بوده و به این خاطر هیچگونه ملاحظه ای با هیچ فردی صورت نخواهد پذیرفت.
 
بخش ثمرین که شامل روستاهای جبه دار و معصوم آباد می شود در۱۶کیلومتری شمال غرب اردبیل قرار دارد و دارای شرایط اقلیمی مناسب برای کشاورزی و دامداری است.
 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.