تازه ها

پربیننده ترین

شورای فرهنگی، تشکل ها و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اردبیل با صدور بیانیه ای به دولت اشغال گر و فریب خورده ارمنستان برای توسعه ارتباط با رژیم اشغالگر قدس هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، شورای فرهنگی، تشکل ها و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اردبیل با صدور بیانیه ای به دولت اشغال گر و فریب خورده ارمنستان برای توسعه ارتباط با رژیم اشغالگر قدس هشدار داد.

در این بیانیه آمده است: در حالیکه افکار عمومی دنیا به شدت سرگرم موضوع شیوع ویروس کرونااست، دولت اشغال گر و فریب خورده ارمنستان در حال ابتلا کردن خود به بیماری مهلک ارتباط با رژیم غاصب صهیونیستی و آلوده کردن منطقه با حضور این رژیم کودک کش و خون آشام است.
 
این بیانیه می افزاید: دولت حاکم ارمنستان با تصمیم راه اندازی سفارت در سرزمین های اشغالی فلسطین در مسیر دشمنی با امت اسلامی و برخلاف منافع و مصالح همسایگان خود و بویژه جمهوری اسلامی ایران گام بر می دارد. پرواضح است که رژیم نامشروع و پرنیرنگ اسرائیل با هر دو مهره آذربایجان و ارمنستان به نفع خود بازی می کند. شکی نیست که رابطه این دو کشور با اسرائیل یک رابطه دو سرباخت برای آنهاست و اسرائیل غاصب جز بهره کشی از تخاصم دو کشور به نفع خود و کسب مشروعیت هیچ بهره ای برای آنان ندارد. هردو کشور با فرورفتن در باتلاق کثیف منافع اسرائیل بیش از پیش بر تعمیق و گسترش بحران در کشور خود می پردازند.
 
در ادامه این بیانیه امده است: ما به دولت حاکم ارمنستان هشدار می دهیم با برقراری ارتباط با غده چرکین استعمار در سرزمین های اسلامی، آینده و هویت خود را بیش از پیش به خطر نیندازد.
 
دولت اشغال گر ارمنستان با اشغال خاک قره باغ که پاره تن سرزمین های اسلامی هست تاکنون به اندازه کافی مورد نفرت امت مسلمان و مردم ایران قرار گرفته است و اقدامات بسیارناسنجیده این دولت سرنوشت شومی را برای آن رقم خواهد زد.
 
در پایان این بیانیه به سوال اساسی  دانشگاهیان از دولت حاکم ارمنستان اشاره شده و آمده است: دولت ارمنستان با کدام منطقی بیش از پیش کشور خود را در بن بست ژئوپلیتیکی قرار می دهد؟ بهتر است بیش از این دنبال ماجراجویی در منطقه نباشید که در این صورت روی آرامش را هرگز نخواهید دید. حرکت شما بر خلاف منافع و مصالح تاریخی خود و همسایه بزرگی همچون ایران پیامدهای بسیار زیانباری بر کشور ارمنستان تحمیل خواهد کرد و ملت مسلمان و انقلابی ایران شما را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
 
توصیه ما این هست که همه همسایگان را به دشمن خود تبدیل نکنید و در سیاست خود تجدید نظر کنید.
 
انتهای پیام/ج
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.