تازه ها

پربیننده ترین

1399-02-27 10:56
کد مطلب: 85288
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
بسترهای سرمایه گذاری در سال جهش تولید فراهم شود
رئیس کل دادگستری استان اردبیل: مسلما ایجاد بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری و تولید اشتغال برای به حرکت در آوردن چرخه تولید موجب دلگرمی و تشویق در امر سرمایه‌گذاری در استان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ناصر عتباتی پس از بازدید از  وضعیت بسیار نامناسب خیابان های شهرک صنعتی شماره ۲ و سیستم دفع پسماند، دستورات لازم در این زمینه صادر کرد.

وی در خصوص این موضوع و با اشاره به اهمیت مباحث اقتصادی و تولید واشتغال افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به ویژه در سالیان گذشته و نامگذاری عناوین سالها در ارتباط با مباحث موضوعات اقتصادی از جمله نامگذاری سال ۹۸ به نام سال حمایت از رونق تولید و سال ۹۹ تحت عنوان سال جهش تولید، لزوم توجه مسئولین به این موضوع را دو چندان نموده است.

رئیس دادگستری استان اردبیل در ادامه بر لزوم اتخاذ سیاست ها و اقدامات حمایتی، تسهیلی و تشویقی لازم توسط مسئولین در راستای سرمایه گذاری و تولید و اشتغال در استان تاکید کرد و گفت: مسلما ایجاد بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری و تولید اشتغال برای به حرکت در آوردن چرخه تولید موجب دلگرمی و تشویق در امر سرمایه‌گذاری در استان خواهد بود.

وی همچنین به دادستان مرکز استان و دادستان نمین ماموریت داد در راستای حمایت از واحدهای صنعتی در سال جهش تولید موضوع را مستمراً و به صورت ویژه تعقیب نمایند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.