تازه ها

پربیننده ترین

1399-02-27 18:23
کد مطلب: 85294
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه به افراد نیازمند ، مرحله دوم طرح "همت جوانانه - کمک مومنانه" را در شهرستان نمین با توزیع 100 بسته معشیتی اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، وحید فروهر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه به افراد نیازمند ، اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین با مشارکت همکاران ، بسیج ورزشکاران و سازمان مردم نهاد مرحله دوم طرح "همت جوانانه - کمک مومنانه" را در شهرستان نمین با توزیع 100 بسته معشیتی که شامل برنج ، مرغ، رب ، روغن ،شکر، چای و ماکارونی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا اجرا کرد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین گفت : طرح رزمایش "همت جوانانه - کمک مومنانه" در راستای حمایت از محرومان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا که مشاغل آنها را به طور موقت تحت تاثیر قرار داده است انجام گرفته شده است . دراین رابطه این اداره در مرحله اول 100 بسته معشیتی در بین افراد نیازمند توزیع شده است .

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.