تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-02 12:44
کد مطلب: 85356
همزمان با روز جهانی قدس منتشر شد؛
کاریکاتور فریادهای جهانی + عکس
کاریکاتوریست اردبیلی با بیان اینکه زبان هنر بهترین زبان جهانی برای اعلام انزجار و بیان خشم و نفرت از مستکبرین عالم است، از همه کابران فضای مجازی خواست تا با انتشار گسترده آثار هنری تولید شده در رابطه با روز جهانی قدس در شبکه های اجتماعی باعث شوند سردمداران کفر و الحاد از عصبانیت خود بمیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سهراب خیری کاریکاتوریست بین المللی و عضو بسیج هنرمندان اردبیل با ارائه آخرین اثار خود در رابطه با موضوع روز جهانی قدس، انزجار و نفرت هنرمندان را از اعمال شنیع و ضد بشری رژیم صهیونیستی با زبان رسا  و جهانی هنر اعلام کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما با بیان اینکه بدترین ویروس ها هم برای گرامیداشت روز جهانی قدس نمی تواند محدودیت ایجاد کند به زبان هنر به خصوص کاریکاتور اشاره کرد و گفت: در دنیای فعلی که عصر اطلاعات و فضای مجازی است هنر کاریکاتور بهترین روش برای نشان دادن اعتراض مسلمانان بلکه جهانیان به مستکبرین و اعلام انزجار از رژیم منحوسی است که بیش از 70 سال  است خون مردم بیگناه  و مظلوم را در سرزمین فلسطین می ریزد.

وی از همه کابران فضای مجازی خواست تا آثار هنری تولید شده در رابطه با روز جهانی قدس را بصورت گسنرده در شبکه های اجتماعی متتشر کنند تا سردمداران کفر و الحاد جهانی با دیدن انبوهی از پیام های جهانی این روز بزرگ و وحدت آفرین از عصبانیت خود بمیرند.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.