سرویس: سبلان ماکد خبر: 85369|11:05 - 1399/03/02
نسخه چاپی

امام حمعه اصلاندوز:

روز قدس از آرمان های ایران اسلامی و بر اساس آموزه‌های قرآنی است

روز قدس از آرمان های ایران اسلامی و بر اساس آموزه‌های قرآنی است
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: روز قدس، روز حیات اسلام و آرمان بزرگ ملت های آزادی خواه جهان است و مستضعفین عالم و امت اسلامی همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین و جریان های مقاومت خواهند ایستاد.

حجت الاسلام عظیم اسدزاده امام جمعه شهرستان اصلاندوز در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلیسبلان‌ما،ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: روز جهانی قدس روز مبارزه با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی از افق ایران اسلامی بر اساس آموزه‌های قرآنی، اسلامی و سیره نبوی و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) آغاز شده است که نقش مهمی در اتحاد مسلمانان در مبارزه با ظالمان دارد.

وی افزود: روز قدس امروز در دنیا جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و روز اعلان بیداری مسلمین بر علیه صهیونیست ها و رژیم غاصب اسرائیل است.
 
اسدزاده تصریح کرد: علی رغم هزینه های هنگفت سران تروریست پرور ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی، قطعا پیروزی با جریان های مقاومت در فلسطین اشغالی است و این وعده و نصرت الهی است به شرط آنکه مقاومت مردم مظلوم فلسطین استمرار یابد و انتفاضه با قدرت و قوت بیشتری ادامه پیدا کند.
 
امام جمعه شهرستان اصلاندوز بیان کرد: روز قدس، روز حیات اسلام و آرمان بزرگ ملت های آزادی خواه جهان است و مستضعفین عالم و امت اسلامی همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین و جریان های مقاومت خواهند ایستاد.
 
وی اظهار کرد: مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان است که در قلب همه امت اسلامی جای دارد و حمایت از مردم ستمدیده فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام می‌باشد و به هیچ وجه از خاطر مؤمنان روزه دار و آزادی خواهان جهان فراموش نخواهد شد.
خبرنگار: پویا حاجی وند
 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد