تازه ها

1399-03-03 09:11
کد مطلب: 85374
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر 100 ویژه برنامه اجرا و برای برگزاری یادواره هااز ظرفیت فضای مجازی استفاده می شود.

سرهنگ شکور عبدی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: آزادسازی خرمهشر مرهون همت، پشتکار و خون مطهر شهدای عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس و از معجزات الهی بود که همیشه در دل‌ها و ذهن ملت ایران و دنیا باقی خواهد ماند.

وی افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ایران، دوران دفاع مقدس، عملیات بیت‌المقدس و خرمهشر یک ارزش است چرا که عزت و اقتدار و عظمت کشور و دستاوردهای علمی، نظامی و اقتصادی مرهون خون‌های تقدیم شده شهدای گرانقدر است.

 معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه در گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر 100 ویژه برنامه برگزار می شود، گفت: غبار روبی مزار شهدا و محفل انس با قرآن کریم با حضور یگان مستقر در مرکز استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و سخنرانی سردار کریمیان  یادگار 8 سال دفاع مقدس برگزار می شود.

وی تصریح کرد: برنامه متنوع برای گرامیداشت حماسه سوم خرداد از جمله نشست های سیاسی ،رژه خودرویی در شهرستان ها، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و اشتغالزایی خواهیم داشت.

سرهنگ عبدی گفت: یادواره های شهدای حماسه سوم خرداد بصورت مجازی برگزار می شود و شنبه 3 خرداد ساعت 10 نامگذاری برزگراه واقع در منطقه گردشگری شورابیل به نام شهید شاور برزگر مزین خواهد شد.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.