تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-06 16:34
کد مطلب: 85414
بهنام جو استاندار اردبیل از طرح های گردشگری به عنوان راهگشای رونق اقتصادی در استان اردبیل نام برد و گفت: کاهش بروکراسی اداری و رفع موانع تولید مهمترین گام تحقق جهش تولید در استان اردبیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اردبیل از رفع موانع تولید به عنوان مهمترین گام در راستای تحقق جهش تولید در استان نام بد و گفت:کاهش بروکراسی اداری در کنار رونق دادن به طرح های گردشگری می تواند راهگشای تحقق شعار سال در استان اردبیل باشد.

وی با بیان اینکه فعالیت واحدهای راکد و واحدهای در حال اجرای تولیدی و صنعتی٬ میزان اشتغال‌زایی در استان را افزایش می دهد، گفت: با تکمیل طرح‌های کشاورزی، گردشگری و صنعتی در آینده نزدیک، میزان درآمد ناخالص استان افزایش خواهد یافت.

رئیس شورای اشتغال استان تأکید کرد: طرح‌هایی چون گلخانه، شیرآلات، پتروشیمی اردبیل و چندین طرح و واحد تولیدی در استان وجود دارد که لازم است روند تکمیل این فازها به‌صورت مرتب رصد و نتیجه در کارگروه اشتغال اعلام شود.

بهنام جو از کارخانه شیرآلات بهعنوان موفق ترین کارخانه استان اردبیل زمینه تولید و صادرات محصولات خود نام برد و گفت: محصولات این کارخانه اردبیلی در پتروشیمی ها و سایر کارخانه های مهم کشور مورد استفاده قرا است.

وی با بیان اینکه محصولات تولیدی شیرالات اردبیل بطور مستقیم از خروج 35 میلیون ارز از کشور جلوگیری کرده است، گفت: با تکمیل فازهای بعدی این کارخانه ظرفیت اشتغالزایی دائم استان نیز افزایش خواهد یافت.

استاندار اردبیل در ادامه سخنان خود به بازگشایی آبدرمانی اردبیل نیز اشاره کرد و گفت: آبدرمانی های سرعین و قوتورسویی مشگین شهر نیز با لحاظ تدابیر بهداشتی و پروتوکل های خاص دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در آستانه بازگشایی و خدمت رسانی است.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.