تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-06 15:10
کد مطلب: 85419
دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران جهت ایجاد و توسعه رشته اهداف پروازی در اردبیل تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی ظهر امروز در جریان بازدید از اماکن تیراندازی اردبیل  گفت: فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران جهت ایجاد و توسعه رشته اهداف پروازی در اردبیل تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

وی به پتانسیل ها و ظرفیت های استان اردبیل  در رشته تیراندازی اشاره کرد و گفت: استان قهرمان پرور اردبیل از ظرفیت بالایی برای پرورش قهرمان ملی دارد.

دادگر با بیان اینکه جای رشته اهداف پروازی در کنار تیراندازی با تفنگ، تپانجه و رشته خفیف در اردبیل خالی است گفت: در این زمینه رایزنی‌هایی با شهرداری اردبیل صورت گرفت که با توجه به آماده بودن تجهیزات برای ایجاد محل تمرین اهداف پروازی، در صورت تأیید نهایی، در آینده‌ای نزدیک شاهد ایجاد این رشته در اردبیل خواهیم بود.

رئیس فدراسیون تیراندازی به افتخارات کسب شده این رشته المپیکی در ادوار مختلف اشاره کرد و گفت: فدراسیون تیر اندازی یکی از درخشانترین فدراسیون های کشور در رقابت های المپیک است

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.