تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-07 08:31
کد مطلب: 85420
بهنام جو استاندار اردبیل از تفاهمنامه همکاری بین دو واحد صنعت استان شیرالات صنعتی اردبیل و کارخانه کامیون سازی مشکین شهر خبرداد و گفت: در سایه تعاون و همکاری است که می توان شاهد و شکوفایی اقتصاد استان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران از تفاهمنامه همکاری بین دو واحد صنعت استان اردبیل شیرالات صنعتی اردبیل و کارخانه کامیون سازی مشکین شهر خبرداد و گفت: در سایه تعاون و همکاری است که می توان شاهد و شکوفایی اقتصاد استان شد.

وی گفت: بر اساس این تفاهم نامه ضمن تبادل دانش و فناوری دو مجموعه، برخی قطعات کارخانه حدید مبتکران توسط واحد صنعتی اسدزاده تولید می شود.

استاندار اردبیل در ادامه سخنان خود به توان و ظرفیت های داخلی اشاره کرد و گفت: کارخانه شیرآلات صنعتی در شهرک شماره ۲ از واحدهای صنعتی موفق استان است که نمونه شیرآلات تولید شده خیلی بهتر از کالاهای وارداتی است.

وی افزود: این محصولات اکثرا در پتروشیمی ها، ایستگاه های گاز و شرکت های گاز از این شیرآلات استفاده می شود و باید به این واحدها جهت توسعه کارخانه و ایجاد اشتغال پایدار تسهیلات مورد نیاز داده شود و مورد حمایت قرار گیرند.

بهنام جو ادامه داد: شیرالات مورد نیاز پتروشیمی و نفت و گاز و کلیه تجهیزات تقلیل و تقویت فشار گاز در ایستگاه ها در این کارخانه تولید می شود.

وی با بیان اینکه روش فرجینگ در شیرالات اردبیل اجرایی می شود گفت: با راه اندازی این خط تولید از خروج ۳۵میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری می شود و ۱۱۸ نفر در این خط تولید شاغل می شوند.

وی اظهار کرد: در سال جهش تولید برای پیشگیری خروج ارز از کشور کارخانجات باید جایگزین محصولات وارداتی را تولید کنند که از لحاظ کیفیت و کمیت قابل رقابت با اجناس خارجی باشد.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.