تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-07 10:11
کد مطلب: 85425
سید غنی نظری، گفت: فرماندهان و سرداران نیروی انتظامی، زحمت کشان این مرز و بوم بوده و تحریم های امریکا نسبت به این قوا، هیچ گونه تاثیری در عملکرد آنان نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سید غنی نظری در رابطه با تحریم نیروی انتظامی توسط  با بیان اینکه آمریکا ۴۰ سال است که با شیوه های مختلف، ایران را تحریم می کند، اظهار داشت: تحریمات آمریکا هیچ تاثیری در سرنوشت مردم ایران نخواهد داشت به شرطی که رویکرد و نگاه اقتصادی درون زا داشته باشیم ، همانگونه که سپاه پاسداران توانست با پالایشگاه خلیج فارس، تولید بنزین را حل کند.

وی در خصوص اینکه مردم چگونه می توانند به حمایت از نیروی انتظامی بپردازند، گفت: انزجار خود را به اقدام آمریکا در راهپیمایی ها و در فضاهای مجازی نشان دهند.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: فرماندهان و سرداران نیروی انتظامی، مراوده ای با کشورهای اروپایی نداشته و زحمت کشان این مرز و بوم هستند. تحریم های آمریکا نسبت به این قوا تاثیری در توانمندی و عملکرد آنان نخواهد داشت.

نظری با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان نیروی امنیتی در کشور همواره تلاش کرده است، افزود: مردم همیشه پای نظام و انقلاب ایستادگی کرده اند. مسئولین نیز بایستی در حل مشکلات مردم کوشا باشند./ تهران پرس

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.