تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-09 19:54
کد مطلب: 85446
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل
طرح واگذاری حاشیه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان عملیاتی می شود
عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از تصویب طرح واگذاری در کمیسیون‌های اقتصادی و لوایح هیات دولت خبر داد و گفت: طرح واگذاری حاشیه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در کمیسیون‌های اقتصادی و لوایح هیات دولت به تصویب رسیده است که امیدواریم هیات دولت طرح اصلاحی را تصویب و ابلاغ کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ارژنگ عزیزی شامگاه امروز در دیدار با فرماندار شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: تعیین و تکلیف اراضی محدوده شرکت کشت و صنعت مغان با جدیت پیگیری می‌شود.

وی افزود:در صورت تصویب طرح ساماندهی واگذاری اراضی به واجدین شرایط شناسایی شده کمیته‌های تحقیق و شناسایی که آمار آنها مشخص است استان اردبیل آماده عملیاتی‌ نمودن واگذاری به محدوده نشین‌های کشت و صنعت و دامپروری مغان است.
 
عزیزی از تصویب طرح واگذاری در کمیسیون‌های اقتصادی و لوایح هیات دولت خبر داد و تصریح کرد: طرح واگذاری حاشیه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در کمیسیون‌های اقتصادی و لوایح هیات دولت به تصویب رسیده است که امیدواریم هیات دولت طرح اصلاحی را تصویب و ابلاغ نماید.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل بیان کرد: در صورت تصویب طرح مطالبات و پیگیری‌های عشایر با توجه مشکلات معیشتی و نبود فضای کافی مسکونی عملیاتی شده و بخش عمده مشکلات در حوزه مقاوم سازی مسکن و توسعه کشاورزی و دامپروری و رشد اقتصادی خانوارهای این منطقه ارتقا خواهد یافت.
 
وی اظهار کرد: دولت بر حسب شرایط کنونی تمامی روستاهای محدوده نشین را ابقایی نموده و مشکل ارائه خدمات زیرساختی به روستا ها حل شد و طرح هادی روستاها تصویب و روستاها در حال عمران و آبادانی هستند.
 
خبرنگار: پویا حاجیوند
 
انتهای پیام/ج
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.