تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-14 00:04
کد مطلب: 85484
اصلانی رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل گفت: در سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، احسان نان در ۱۱۴ نانوایی استان با مشارکت خیرین، مجمع جهادگران، نواحی سپاه و بسیج سازندگی استان انجام می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مهدی اصلانی رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل امشب در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه های بسیج سازندگی  به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: با مشارکت خیرین، مجمع جهادگران، نانوایی‌ها، نواحی بسیج و بسیج سازندگی استانی، احسان نان در ۱۱۴ نانوایی مناطق و محلات محروم استان اردبیل انجام می‌شود.

وی افزود: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، توزیع ماسک بهداشتی و ضدعفونی محل‌های برگزاری مراسمات ارتحال امام راحل(ره) توسط گروه‌های جهادی در شهرستان‌های استان از جمله برنامه‌های اجراء شده است.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل بیان کرد: توزیع بسته‌های معیشتی، غذای گرم و توزیع آب معدنی با مشارکت خیرین توسط گروه‌های جهادی استان در سالروز ارتحال امام خمینی(ره) انجام می‌شود.

اصلانی افزود: گروه‌های جهادی استان در سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام بزرگوار، با تمام توان در جهت محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات نیازمندان تلاش می‌کند.

وی گفت: خدمت‌رسانی به محرومان و مستمندان توصیه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است که در این راستا گروه‌های جهادی برای محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان و مستمندان گام‌های بزرگی برمی‌دارند.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.