تازه ها

پربیننده ترین

1399-03-20 14:09
کد مطلب: 85545
ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه اردبیل دارای پتانسیل های ذاتی در حوزه های فناورانه است گفت: استانداری،دانشگاه محقق اردبیلی و دیگر مراکز علمی و پژوهشی باید نگاه ویژه ای به مراکز رشد و اقتصاد دانش بنیان استان داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور  ظهر امروز در حاشیه سفر به استان اردبیل با حضور در دانشگاه محقق اردبیلی از نمایشگاه دستاوردهای  علمی مراکز رشد و فناورانه این دانشگاه بازدید کرد.

وی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مراکز علمی و پژوهشی نگاه ویژه ای به  اقتصاد دانش بنیان دارند، گفت: استانداری و دانشگاه محقق باید نگاره ممتازی به این مراکز داشته باشند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه بیش از ۵ هزار شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد، تصریح کرد: خام فروشی یکی از معضلات جدی اقتصاد کشور است و ارزش افزوده ای ندارد بنابراین باید به سمت اقتصاد دانش بنیان حرکت کرد.

ستاری با بیان اینکه استان اردبیل دارای پتانسیل های ذاتی در حوزه های فناورانه است، گفت: شرکت های دانش بنیان استان اردبیل کم است و باید در زمینه تلاش بیشتری صورت گیرد تا با افزایش این شرکت ها و مراکز رشد و فناور اقتصاد استان و کشور شکوفاتر شود.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.