تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-05 19:03
کد مطلب: 85690
حمزه زاده گفت: استان اردبیل با چهار فصلی بودن و شرایط آب و هوای مناسب جزو معدود استان های مناسب برای ورود گردشگران خارجی و داخلی است

جمشید حمزه زاده در جریان سفر به اردبیل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت:  اردبیل یکی از استان های با محور توسعه در سطح کشور است که همت بلند مسئولان کشوری و استان را در امر تامین زیر ساخت ها و تامین اعتبارات می طلبد.

وی با بیان اینکه تشویق سرمایه گذاران بنام کشوری جهت سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان اردبیل انجام خواهد شد، افزود: طرح های گردشگری و زیرساخت های مناسب اقامتی و گردشگری مناسبی در استان اردبیل انجام شده است که جای قدردانی دارد.

رئیس جامعه هتلداران و مراکز اقامتی کشور با شاره به ایتکه اردبیل پایلوت اقامتگاه های مطرح کشوری است، گفت: این استان با چهار فصلی بودن و شرایط آب و هوای مناسب جزو معدود استان های مناسب برای ورود گردشگران خارجی و داخلی است که با راه اندازی هتل های ۵ ستاره می توان شاهد رونق حضور گردشگران  خارجی در اردبیل بود.

حمزه زاده با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز اقامتی خسارت سنگینی به این مراکز وارد شد، تصریح کرد: که باید برای جبرامن خساران وارده به این مراکز تلاش کرد.

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.