تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-06 14:38
کد مطلب: 85701
در پی در گذشت حاج داود اجاقی پدر معظم شهید والا مقام حسین اجاقی، سردار بابا زاده فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در پی در گذشت حاج داود اجاقی پدر معظم شهید والا مقام حسین اجاقی، سردار بابا زاده فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
 
خبر درگذشت ابو‌الشهید حاج داود اجاقی پدر گرانقدر شهید معظم «حسین اجاقی» موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
این اُسوه‌ی صبر و مقاومت، با تربیت عاشورایی خود، فرزندی رشید و دلاور تقدیم اسلام و انقلاب عزیز کرد تا قطره‌ قطره‌ خونش حافظ امنیت و کیان ایران اسلامی باشد و حال پس از سال‌ها فراق، به فرزند شهیدش پیوست.
ایشان با حضور و همکاری و فعالیت در ستاد پشتیبانی جنگ در دوران ۸ سال دفاع مقدس و تامین نیازهای رزمندگان اسلام و فعالیت در مساجد و مراسم مذهبی و مشارکت در امورات خیریه، التزام عملی خود را به اسلام ، انقلاب و تدابیر حضرت امام خمینی و ولایت فقیه نشان دادند.
این ضایعه را به مردم غیرتمند خطه آذربایجان بخصوص مردم شهید پرور استان اردبیل، خانواده‌های معزّز ایثارگران به‌ویژه به خانواده محترم اجاقی صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای آن پدر فداکار علّودرجات و رحمت واسعه الهی آرزومندم.
نحوه برگزاری مراسم تشییع این پدر معظم شهید متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.