تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-07 10:28
کد مطلب: 85709
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل گفت: رشته بدمینتون از رشته های اولویت داری است که باید به آن توجه خاص داشت تا زمینه رشد و توسعه آن فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سجاد انوشیروانی صبح امروز در نشست اعضای هیات بدمینتون اظهار داشت: رشته بدمینتون از رشته های اولویت داری است که باید به آن توجه خاص داشت تا زمینه رشد و توسعه آن فراهم شود.
وی افزود: بدمینتون از جمله رشته‌های ورزشی به شمار می‌رود که با توجه به برخورداری از استعدادهای بسیار خوب و بالقوه‌، ظرفیت کسب افتخارات متعددی را برای ورزش اردبیل دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل با اشاره به  همگانی کردن این رشته ورزشی گفت: یکی از راه های پیشرفت این رشته ورزشی درگیر کردن خانواده ها و توسعه همگانی این رشته ورزشی است .
 انوشیروانی ادامه داد: با اجرای طرح استعدادیابی و شناسایی افراد توانمند تر و شاخص و ارایه آموزش های لازم ، می توان ورزشکاران مستعدی را تربیت و به جامعه ورزش کشور تحویل داد.

بهزاد تقی زاده رئیس هیات بدمینتون استان اردبیل گفت: با توجه به ماهیت خانوادگی و مفرح بودن بدمینتون، با برگزاری نشستی با اعضای فنی هیئت بدمینتون استان اردبیل درصدد هستیم تا به زودی بدمینتون پارکی را در بوستانها و پارکهای استان اجرایی کنیم.
وی برگزاری این رشته ورزشی در پارکها بین اعضاء خانواده‌ها می تواند به همگانی کردن بدمینتون نیز کمک شایانی کنند.
رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل یادآور شد: همزمان با شیوع ویروس کرونا و ماهیت این رشته که بازیکنان با حفظ فاصله با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، دایر شدن بدمینتون در مراکز تفریحی به شرط رعایت پروتکلهای بهداشتی می تواند از جاذبه های خاصی برخوردار باشد.
تقی زاده تصریح کرد: درصدد هستیم تا برای تحقق هر چه مناسب این طرح‌ به‌ زودی جلساتی با شوراهای اسلامی و شهردارهای استان برگزار کرده و با رسیدن به توافقات و جمع بندی نهایی زمینه گرایش بیش از پیش علاقه مندان به بدمینتون را فراهم کنیم.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.