تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-08 13:35
کد مطلب: 85724
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: حشدالشعبی یکی از گروه های اصلی تامین کننده ثبات در عراق است، ولی آمریکایی ها مایل نیستند که عراق به سمت آرامش و ثبات پیش برود؛ از این رو الکاظمی باید مسولیت ها را به نیروهای غیروابسته به آمریکایی ها بدهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سیدکاظم موسوی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:آمریکا در پی تسویه حساب با گروه های مقاومت است و می خواهد از اهرم داعش برای ماندن در عراق و حضور پایگاه های خود استفاده کند.

وی افزود: حشدالشعبی باعث شد خاک عراق از لوث وجود گروه های تروریستی و تفکیری داعش که مورد حمایت آمریکا بودند، پاک شود از این رو نقش این نیروی مردمی باعث بغض و کینه آمریکایی ها شده است.

نمانیده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: حشدالشعبی یکی از گروه های اصلی تامین کننده ثبات در عراق است، ولی آمریکایی ها مایل نیستند که عراق به سمت آرامش و ثبات پیش برود؛ از این رو الکاظمی باید مسولیت ها را به نیروهای غیروابسته به آمریکایی ها بدهد.

وی تصریح کرد: سه گروه اصلی در عراق با ادامه فعالیت های حشدالشعبی در این کشور مخالف هستند گروه اول گروه های تکفیری و تروریستی،گروه بعدی بقایای حزب بعث و رژیم سابق حاکم بر عراق است و آمریکایی ها گروه سوم هستند.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.