تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-08 17:11
کد مطلب: 85728
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل خبر داد:
وزیر جهاد کشاورزی فردا به استان اردبیل سفر می کند
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل خبر داد: وزیر جهاد کشاورزی فردا به استان اردبیل سفر می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،حجت السلام سید کاظم موسوی با بیان اینکه وزیر محترم  جهاد کشاورزی عصر فردا به اردبیل سفر می کند اظهار داشت: دو هفته گذشته طی جلسه اعضای محترم مجمع نمایندگان استان مقرر گردید که خاوازی  وزیر محترم جهاد کشاورزی در آینده نزدیک به اردبیل سفر کنند که الحمدالله با پیگیری های انجام شده این مهم محقق گردید و وزیر محترم فردا به استان سفر می کنند.

وی افزود: بازدید از ظرفیت ها و پتانسیل های کشاورزی استان و آشنایی با کم بودها و مشکلات کشاورزان تلاشگر استان از جمله ضرورت ایجاد و گسترس آبیاری میکانیزه و  تحت فشار ، بحث توسعه ‌سردخانه هاو انبارهای میکانیزه، بیمه باغداران و کشاورزان از مهمترین برنامه های وزیر محترم خواهد بود.

رییس مجمع نمایندگان استان با اعلام در ادمه  با بیان اینکه دکتر خاوازی برنامه سفر خود را از شهرستان کوثر آغاز خواهند کرد،گفت: دیدار با آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و بازدید از شهرستان های گرمی ، بیله سوار و پارس آباد از دیگر برنامه های سفر وزیر محترم جهاد کشاورزی خواهد بود.

حجت السلام موسوی تصریح کرد: تلاش این است که وزیرجهاد کشاورزی در برنامه سفر خود به شمال استان از شهرستان مشگین شهر نیز غافل نشده و در کنار بازدید از منطقه مستقیما در جریان مشکلات باغداران و کشاورزان زحمت کش این شهرستان نیز قرار گیرد.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.