تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-09 13:37
کد مطلب: 85735
بسیج کارمندان اردبیل به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بسیج کارمندان اردبیل به مناسبت  هفته حقوق بشر آمریکایی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

قدرت آمریکا رو به افول و زوال است.  امام خامنه ای (مدظله العالی)

سال ها پیش بود که امام خمینی (ره) فرمودند: "آمریکا شیطان بزرگ است و یا هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید"
هر چه زمان می گذرد معنا و مفهوم این جملات بیشتر بر همگان روشن می شود.

آمریکای امروز به معنای واقعی کلمه دشمن تمام بشریت است و چتر ظلم و فساد و غارت گری اش روی اکثر کشورهای منطقه گسترانیده شده است.

در طول این سال ها که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد جنایت های بسیاری را به صورت مستقیم و یا توسط عوامل داخلی در داخل کشورمان مرتکب شده است. ترور نافرجام مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان،شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی شهید محراب،حمایت تسلیحاتی از صدام در بمباران شیمیایی سردشت و هدف قرار دادن هواپیمایی مسافربری در خلیج فارس از جمله جنایات  تلخ و هولناکی است که از ۶ تا ۱۲ تیرماه علیه ملت ایران توسط کسانی صورت گرفته است که دم از حقوق بشر می زنند و خود به آن پایبند نیستند و عمل نمی کنند.

در این مدت با اعمال شدیدترین تحریم ها ، کشورمان را در شرایط سخت اقتصادی قرار داده اند، تحریم هایی که شامل دارو و تجهیزات پزشکی نیز شده است و این در حالی است که در کشور ما بیماران بسیاری نیازمند دارو و تجهیزات اولیه پزشکی هستند و اگر برایشان فراهم نشود دوران سخت و غیر قابل تحملی را باید سپری کنند که متاسفانه بسیاری  نیز  بر اثر شدت بیماری فوت می شوند.

این شرایط را آمریکایی برای ما فراهم آورده است که خود اکنون در سیلاب مشکلاتش دست و پا می زند و درحال غرق شدن است و برای فرار از این مشکلات دست به هر کاری می زند تا توجه  افکار عمومی را از درون خود به سمت منطقه ها به خصوص کشور عزیزمان ایران ، چون  تنها کشوری است که در منطقه هراسی از او ندارد و  به او باج نداده است جلب کند.

به وفور در رسانه ها و فضای مجازی شاهد اعمال خشونت پلیس آمریکا علیه شهروندان و سیاه پوست ها و دیگر افراد آمریکایی هستیم همین چندی پیش بود که به یک زن سیاه پوست که باردار بود حمله کردند و با شلیک چندین گلوله  او و جنینش را به قتل رساندند.

سازمان حقوق بشر هم به خاطر لابی آمریکایی صهیونستی پیگیر این  چنین قضایا نشد انگار که اتفاقی نیفتاده است، سازمانی که پیش تر هم در جریان اعدام های وحشیانه در عربستان و قتل فجیع جمال خاشقچی در ترکیه هیچ اقدامی انجام نداد و حقوق بشر را با بشکه های نفت و دلار های سعودی معاوضه کرد.

امروز ماهیت رژیم آمریکا و ادعای حقوق بشر او بیش از پیش بر همگان واضح و مبرهن است ،آمریکایی  که با خروج از برجام نشان داد به تعهدات بین المللی که حاصل تلاش چند کشور بزرگ جهان تحت عنوان ۱+۵ بود هم پایبند نیست.

سازمان بسیج کارمندان ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه ، و محکوم کردن کشوری که خود حقوق اولیه بشر را رعایت نمی کند و قوانین بین المللی را آشکارا نقض می کند نمی تواند مدعی حقوق بشر باشد

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.