تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-10 11:57
کد مطلب: 85743
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
حمایت از به‌کارگیری توان موشکی در صنعت خودروسازی
نیکزاد گفت: عرصه دفاعی و موشکی بسیار پیچیده‌تر از صنعت خودرو است، در بخش‌های خودروسازی هم انگیزه استفاده از این توان وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی نیکزاد به همراه سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه در جریان بازدید از پژوهشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: عزت امروزمان را مدیون مجاهدت علمی و مجاهدت دفاعی بزرگان‌مان هستیم، اگر این مجاهدت علمی نبود نمی‌توانستیم در قدرت بازدارندگی حرفی در سطح منطقه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پیگیری برای تحقق تولید خودروی ملی با قوت ادامه دارد،افزود: مجلس، از جمله هیأت رئیسه و کمیسیون صنایع آماده هرگونه کمک و همکاری عملیاتی برای بحث کمک به خودروسازان است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عرصه دفاعی و موشکی بسیار پیچیده‌تر از صنعت خودرو است، در بخش‌های خودروسازی هم انگیزه استفاده از این توان وجود دارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از جمله تجربیات موفق سپاه در بی‌اثر کردن تحریم آمریکا، اقدام قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس بود، به طوری‌که ما امروز  با داشتن ۱۱۰ میلیون لیتر تولید بنزین، علاوه بر تامین نیاز داخلی، به صادرکننده بنزین تبدیل شده‌ایم.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.