تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-10 15:19
کد مطلب: 85750
پرستار رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان اردبیل از مسئولان استان اردبیل در زمینه عدم رسیدگی به وضعیت محیط زیست مناطق محروم انتقاد کرد و گفت: محیط زیست در مناطق محروم مظلومانه در حال از بین رفتن است.

راشد پرستار رئیس مجمع تشکل های مردم نهاد جوانان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از مسئولان استان اردبیل در زمینه عدم رسیدگی به وضعیت محیط زیست مناطق محروم انتقاد کرد و گفت: قطع بی رویه درختان بلوط در منطقه محرومِ گردشگری میرعادلِ خلخال با ارّه دستی و در سکوت کامل علاوه بر از بین رفتن پوشش گیاهی این منطقه، فرصت اشتغالی را که قرار است با فعل کردن صنعت گردشگری این منطقه بوجود آید از بین می برد.

وی به رها سازی زباله در این منطقه نیز انتقاد کرد و گفت: رهاسازی نخاله های ساختمانی در دل طبیعت صدمات جبران ناپذیری به اکوسیستم منطقه وارد می کند که در این زمینه ضروری است مسئولان ذیربط با ورود جدی به این مسئله از ایجاد آسیب های بیشتر جلوگیری کنند.

پرستار از مقامات قضایی استان نیز خواست تا با اتخاذ تصمیمات لازم اجازه ندهند محیط زیست مناطق محروم که با عدم توجه مسئولین ذی ربط مواجه هستند بیش ازاین تهدید شود، چراکه این نعمت خدادادی امانت است که باید به آیندگان تحویل داده شود.

رئیس مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان اردبیل از تشکل های مردم نهاد مرتبط با محیط زیست نیز خواست تا با رصد و اطلاع رسانی به موقع در خصوص تخریب محیط زیست از وقوع فاجعه زیست محیطی جلوگیری کنند.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.