تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-18 02:38
کد مطلب: 85817
مظفری دبیر برنامه های هفته حجاب وعفاف بسیج دانشجویی استان اردبیل به تشریح برنامه های این قشر به مناسبت هفته حجاب و عفاف پرداخت و گفت: همایش بزرگ بصیرت افزایی و حجاب با سخنرانی مرضیه هاشمی خبرنگار و فعال رسانه ای ایرانی و آمریکایی در اردبیل برگزار خواهد شد.

حسین مظفری دبیر برنامه های هفته حجاب وعفاف بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به تشریح برنامه های این قشر به مناسبت هفته حجاب و عفاف پرداخت و گفت: همایش بزرگ بصیرت افزایی و حجاب با حضور دانشجویان بسیجی  دانشگاه های اردبیل  و با سخنرانی مرضیه هاشمی خبرنگار و فعال رسانه ای ایرانی و آمریکا وخبرنار پرس تی وی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود از راه اندازی کمپین من با حجابم در استان اردبیل حبرداد و گفت: اجرای طرح ریحانه با هدف تشویق جوانان به حفظ حجاب، ایستگاه پاسخ به شبهات در فضای مجازی، رونمایی از کتاب دفاع از حریم عفاف و حجاب، میثاق دانشجویان خواهر با شهدای گمنام، مسابقه کتابخوانی و مقاله نویسی از جمله برنامه های بسیج دانشجویی به مناسبت هفته حجاب و عفاف در سطح استان اردبیل است.

مظفری در ادامه سخنان خود به اعلام موضع دانشجویان بسیجی خواهر در قالب بیانیه اشاره کرد و گفت:  مطالبه گری مسائل مربوط به حجاب از دستگاه های اجرایی و نهادهای فرهنگی  در خصوص مسائل حجاب از جمله این برنامه است.

دبیر هفته حجاب و عفاف بسیج دانشجویی در بخش پایانی سخنان خود از برگزاری میزگرد دانشجویی با موضوع بررسی علل و عوامل کم حجابی در جامعه خبرداد و گفت: انتشار مصاحبه با خواهران نخبه دانشجو به عنوان الگوی های برتر عفاف و حجاب در جامعه از دیگر برنامه های بسیج دانشجویی به مناسبت هفته حجاب و عفاف در استان اردبیل است.

 

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.