تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-17 18:59
کد مطلب: 85818
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد
زنگ هشدار کرونا در اردبیل / 47 بیمار جدید بستری شدند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از ۴۷ مورد بستری جدید به ‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، محمدرضا رضایی‌بنا عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ مورد بستری جدید به علت ابتلاء به ویروس کرونا در استان اردبیل گزارش شده است.

وی افزود: از این تعداد ۳۱ نفر در اردبیل، ۷ نفر پارس آباد، ۶ نفر مشگین شهر، یک نفر گرمی و ۲ نفر در خلخال جزو موارد گزارش شده طی ۲۴ ساعت گذشته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به این‌که تعداد کل بستری‌های مبتلا به کرونا در استان اردبیل ۲۱۳ نفر است، افزود: از این تعداد ۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری هستند و ۱۷ مورد ترخیص و عدم فوتی طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان ثبت شده است.

رضایی بنا گفت: آمار ابتلاء و موارد بستری در استان به طور شدید در حال افزایش است و این روند در صورت ادامه داشتن منجر به بازگشت استان به وضعیت قرمز و اعمال محدودیت‌های شدید خواهد شد.

وی بیان کرد: توصیه می‌شود مردم هنگام مراجعه به نانوایی‌ها و اصناف رعایت فاصله دو متری را مد نظر قرار دهند و حتماً از ماسک استفاده کنند چرا که اماکن پرتجمع محل جولان این بیماری است.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.