تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-19 12:43
کد مطلب: 85833
ابوحمزه مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج می‌توانند در راستای محرومیت‌زدایی و حل بسیاری از مشکلات محلات اثرگذار باشد، گفت: قرار گرفتن بسیج در کنار مساجد می‌تواند در تقویت بنیه این دو ارگان برای حل مشکلات مردم به‌خصوص معضل اشتغال کارآمد باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، غلامعلی ابوحمزه مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش از ظهر امروز در دیدار با مسئولین نواحی، حوزه‌ها و پایگاه های مقاومت سطح استان اردبیل گفت:  مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج، رکن اصلی تربیت نسل امروز و بستری برای فعالیت سالم جوانان هستند و علاوه بر این، بسیج در بستر مساجد شکل گرفته و از این پس نیز می تواند فعالیت مستمر داشته باشد.

وی افزود : پایگاه های مقاومت بسیج می‌توانند در راستای محرومیت زدایی و حل بسیاری از مشکلات عدیده ای از محلات کشور همچون رفع بیماری خانمان سوز اعتیاد و یا کاهش طلاق ها و منازعات محلی اثرگذار باشد قرار گرفتن بسیج در کنار مسجد می تواند در تقویت بنیه این دو ارگان برای حل بسیاری از مشکلات محلات به خصوص معضل اشتغال جوانان کارآمد باشد

مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیج برگرفته از انقلاب اسلامی و مردم است و رهبرمعظم انقلاب اسلامی در طول این چند دهه، اهمیت خاصی برای تقویت بسیج قائل بوده اند و این نشان می دهد که به مرور زمان باید شاهد گسترش تفکر بسیجی در سطح کشور باشیم.

وی تاکید کرد: تقویت پایگاه های بسیج در محلات باعث تحقق محله اسلامی می شود و پایگاه های بسیج می توانند در این راه، نقش آفرینی موثری داشته باشند.

سردار ابوحمزه گفت : جنبش و محور مقاومت اسلامی از پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور نشات گرفته و آغاز شده است و در پایگاه‌های بسیج شاهد بهم تنیده شدن روح جهادی، انقلابی و اسلامی هستیم و همین روحیه باعث شده است که دشمنان انقلاب اسلامی نتوانند نگاه چپ به خاک کشورمان داشته باشند.

وی افزود: پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر کشور نقش ارزنده‌ای در امنیت کشورمان ایفا نموده اند و امروز می‌بینیم که به موازات اهداف پایگاه‌های بسیج، محور مقاومت در سطح منطقه تشکیل شده است و از رسیدن امریکا به اهدافش در منطقه ممانعت می‌کند و یقینا رمز پیروزی ما، ایستادگی و مقاومت است و تسلیم شدن، باعث خفت می‌شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت : امروز باید بیش از پیش در جهت ترویج فرهنگ بسیجی در سطح جامع قدم‌های بلندی برداریم و یقینا پایگاه‌های بسیج ما توانایی اداره جامعه را دارند چرا که در این پایگاه‌های بسیج شاهد تربیت نیرو‌های انقلابی هستیم.

 

منبع: خبرگزاری بسیج

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.