تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-19 14:27
کد مطلب: 85834
به مناسبت هفته حجاب برگزار شد:
ورکشاپ خوشنویسی «گوهر ناب» در اردبیل+عکس
کارگاه خوشنویسی حجاب و عفاف با عنوان «گوهر ناب» در حوزه هنری استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان گفت: این ورک‌شاپ با حضور تعدادی از منتخبین هنر خوشنویسی استان صبح روز چهارشنبه 18 تیرماه 1399 در نگارخانه شهرام رضایی حوزه هنری استان اردبیل و با حضور بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل، محمد سیمزاری مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، فریبا محمدلو مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، علی حسن‌زاده مسئول قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا (س)، امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل، اساتید و جمعی از جوانان و علاقه‌مندان برگزار شد.

وی افزود: این ورک‌شاپ بی شک یکی از مهم‌ترین برنامه‌های تولیدی در خصوص حجاب و عفاف در سال‌های اخیر است و در آن شاهد تولید آثار هنرمندان هستیم. همچنین با نگرش آثار این مجموعه به نوعی می‌توان مسیری که خوشنویسی اردبیل تاکنون طی کرده را مرور کرد و به احیای سبک زندگی ایرانی – اسلامی رسید.
 
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری اضافه کرد: برگزاری کارگاه‌های عملی از سال‌های گذشته در حوزه هنری استان سبب شده است تا شاهد ابداع و نوآوری در زمینه ارائه زیبایی‌شناسانه و امروزی از خوشنویسی باشیم. خوشنویسی هنری مانا است به این معنا که از حدود چند ‌هزار سال پیش به امروز رسیده و توانسته جذبه خود و هوادارانش را حفظ کند و در تلاطم‌های امروزی و دنیای تکنولوژی ماندگار بماند.
 
 بهرام اظهرنیا، بهمن حیدری، احد اعظمی، ناصر صادقی، صفر گالشی، جابر لاهوت، بهروز محمدی، نیما میرجوادی و نادر حیدری، هنرمندان شرکت کننده در این کارگاه بودند که در بخش پایانی از آنان تجلیل به ‌عمل آمد.
 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.