تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-21 09:10
کد مطلب: 85846
مدیر کل اموزش و پرورش استان اردبیل گفت: امسال هدف گذاری استان اردبیل در بحث توسعه متوازن رشته ها در حوزه فنی حرفه ای و کاردانش 40 درصد می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، احمد ناصری در جلسه جلسه هم اندیشی مدیران هنرستان های فنی وحرفه ای وکاردانش با بیان اینکه شبکه دانش آموزی شاد بعنوان یک ضرورت در سال تحصیلی پیش رو مورد توجه قرار گیرد اظهار داشت: با توجه به این که بعلت شیوع بیماری کرونا  عرصه تعلیم و تربیت جهانی آسیب دیده است ، ایجاد بستر مناسب برای  ارتباط بین دانش آموزان، اولیا و مدرسه باید میسر گردد.

 وی در بخش دیگری از سخنانش  توسعه متوازن رشته ها و هدایت تحصیلی را یکی از برنامه های اصلی در آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: امسال هدف گذاری استان اردبیل در بحث توسعه متوازن رشته ها در حوزه فنی حرفه ای و کاردانش 40 درصد می باشد.

مدیر کل اموزش و پرورش استان اردبیل همچنین از مدیران خواست نسبت به شاداب سازی و استاندارد سازی فضا و تجهیز هنرستان ها متناسب با محتوای آموزشی  توجه نمایند.

یوسف قاسمی معاون آموزش متوسطه ضمن اشاره بر اهمیت توسعه متوازن وجذب دانش آموزان پایه نهم در هنرستان های فنی وحرفه ای وکاردانش، بر استفاده از فضاهای خالی در هنرستان  ها وتقویت رشته های کاردانش وبرنامه ریزی جهت آموزش هر چه بهتر دروس مهارتی تا رسیدن به شایستگی مطلوب تاکید کرد. 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.