تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-22 18:21
کد مطلب: 85869
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: از ظرفیت قرارگاه خاتم برای اتمام ۸۱ پروژه مهم عمرانی و زیربنایی در کشور ظرف یکسال آینده و همچنین شروع پروژه‌های جدید استفاده می شود.

صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با اشاره به جلسه عصر روز یکشنبه کمیسیون عمران با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، اظهار داشت: مقرر شد از ظرفیت قرارگاه خاتم برای اتمام ۸۱ پروژه مهم عمرانی و زیربنایی ظرف یکسال آینده و همچنین شروع پروژه‌های جدید در کشور استفاده شود.

وی با اشاره به مطالبه ۴۲ هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم الانبیا از دولت، افزود: این قرارگاه آمادگی کامل برای تهاتر مطالبات خود با دولت به هر روش ممکن را دارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار تعامل بیشتر دولت و استفاده از ظرفیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام کشور شد، و گفت: با تکیه بر توان بومی و ظرفیت موجود داخلی، می توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس یازدهم از همان روزهای اولیه تشکلیل خود با شعار مجلس انقلابی در صدد حل و گره گشایی از مشکلات کشور است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.