تازه ها

پربیننده ترین

1399-04-23 06:40
کد مطلب: 85874
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی:
نخستین اقدام جدی مجلس برای بهبود وضعیت مسکن/طرح جهش تولید و رونق پایدار تهیه می‌شود
بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای حل معضلات و مشکلات اقتصادی به ویژه در حوزه مسکن طرح جهش تولید و رونق پایدار بخش مسکن به زودی تهیه و به هیات رئیسه مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صدیف بدری شامگاه روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از مشکلات اساسی کشور وصعیت آشفته حوزه مسکن است و معیشت مردم را نیز با مشکلات عدیده‌ای مواجه ساخته باید مجلس به صورت جدی بهبود وضعیت موجود را در دستور کار خود قرار دهد.

وی از آماده‌سازی طرح دو فوریتی بهبود وضعیت مسکن در کشور خبر داد و افزود: در راستای حل معضلات و مشکلات اقتصادی به ویژه در حوزه مسکن طرح جهش تولید و رونق پایدار بخش مسکن به زودی تهیه و به هیات رئیسه مجلس ارائه می‌شود.

عضو کمسیون عمران مجلس بهبود وضعیت مسکن را ضروری دانست و گفت: با توجه به ضرورت ورود قوی دولت و مجموعه‌های مربوطه به بهبود وضعیت مسکن در قالب این طرح دولت مکلف به تولید سالانه 1 هزار میلیون واح مسکونی در کشور خواهد بود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به طرح مجلس برای حل مشکل حوزه مسکن، بیان کرد: تامین زمین به صورت اجاره 99 ساله و فروش اقساطی 10 ساله در کشور، اعطای تسهیلات کم‌بهره برای تامین مسکن به‌ویژه در بین اقشار نیازمند و دهک‌های اول تا پنجم از موارد مهم این طرح است.

بدری با تاکید بر هماهنگی دستگاه‌های اجرایی مربوط با حوزه مسکن تصریح کرد: حمایت از تامین زیرساخت‌های خدماتی همچون آب، برق و گاز و به‌ویژه پروانه ساختمانی از مهم‌ترین اولویت‌ها باید بوده و عمل به آن ضروری است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.