تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-07 12:57
کد مطلب: 86038
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
شیفت ایثار در واحد های تولیدی اردبیل اجرا می شود
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از برگزاری شیفت ایثار با همکاری کارگران و کارفرمایان در راستای بهرمندی اقشار آسیب پذیر از کمک های مومنانه و رونق تولید خبرداد.

شکور عبدی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: به مناسب 14 مرداد روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انساتی شیفت ایثار با همکاری جامعه کارگری و کارفرمایی در اجرای نهضت کمک مومنانه برای بهره مندی اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این فرایند از تمامی کارگران دعوت می شود تا با اهدای یک ساعت تا یک روز از دستمزد خود تحت عنوان شیفت ایثار در نهضت کمک مومنانه شرکت کنند و این کمک ها می تواند به صورت خدمات اجتماعی ،فنی و تعمیرات به نیازمندان تعریف شود.

معان هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جشن دست یاریگر عنوان برنامه ای است با هدف ترغیب کارفرمایان و تولید کنندگان برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا است و در این برنامه سعی می شود خیرین و تولید کنندگان خود صحنه گردان این برنامه باشند وکمک های مومنانه را خودشان به دست نیازمندان برسانند.

وی تصریح کرد: بسیج کارگری همواره در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان و استکبار جهانی بوده است و در این جهت به اجرای برنامه‌های مختلفی می‌پردازد.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.