تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-08 18:13
کد مطلب: 86049
نائب رئیس مجلس گفت: مجلس اسامی 350 نفری که بالای 500 میلیارد وام گرفته اند و ارز را وارد نکرده اند را استخراج کرده و تحویل دولت و قوه قضائیه داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی نیکزاد عصر امروز در نشست بررسی شاخص های توسعه استان اردبیل اظهار داشت: مسئولانی داریم که با آرمانهای انقلاب بیگانه هستند و درکی از اقتصاد مقاومتی ندارند.

وی افزود: هیئت دولت آقای روحانی هنوز هم متوجه نیست که ما می توانیم روی پای خودمان بایستم و آمریکا به ما رحم نخواهد کرد ؛ اگر این شاخص های را در نظر بگیریم باید دولت را تعطیل می کردیم اما نمی خواهیم آمریکا بگوید در اثر تحریم دولت  سقوط کرد.

نائیب رئیس مجلس گفت:ما در فقه نیز مشکل داریم فقیه بانکدای و شهر سازی و اقتصاد در هوا است و باید برای بانک های کاری انجام شود.

وی تصریح : ما از اسلام دور افتاده ایم اسلام چوب سوء مدیریت ما را میخورد و این مدیرت اسلامی نیست؛  نمی گذارند کسانی که توانایی فروش نفت در تحریم را دارند و امین هستند کارشان را انجام دهند.

نیکزاد با اشاره به اینکه ایران نیازمند 14 هزار میلیارد دلار است اظهار داشت: کسانی که 27 میلیارد دلار برده اند پس نمی دهند ؛مجلس اسامی 350 نفری که بالای 500 میلیارد وام گرفته اند و ارز را وارد نکرده اند را استخراج کرده و تحویل دولت و قوه قضائیه داده است.

وی در پایان گفت: تا فرصت از درست نرفته باید برای اعتلای استان و کشورمان تلاش کنیم و هر هفت نماینده باهمدیگر تلاش خواهیم کرد و در این رابطه نیز پای قول های خود هستیم.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.