تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-09 18:20
کد مطلب: 86062
جمعی از فعالان فضای مجازی اردبیل با راه اندازی طوفان توییتری خواستار ورود مجمع نمایندگان استان اربیل به پرونده کشت و صنعت مغان شده و اعلام داشتند؛ اصل ۴۴ در مورد پرونده کشت و صنعت مغان به درستی اجرا نشده و این معامله به دلیل غارت بیت المال باید ابطال شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، جمعی از فعالان فضای مجازی اردبیل با راه اندازی طوفان توییتری خواستار ورود مجمع نمایندگان استان اربیل به پرونده کشت و صنعت مغان شده و اعلام داشتند؛ اصل ۴۴ در مورد پرونده کشت و صنعت مغان به درستی اجرا نشده و این معامله به دلیل غارت بیت المال باید ابطال شود.

میلاد بیغاله دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار سبلان ما با بیان اینکه جمعی از اعضای شورای تبین مواضع برای بررسی میدانی و فعالیت های کشت و صنعت مغان چندی پیش به پارس آباد مغان سفر کرده بودند، گفت: در بازدید از مجموعه کشت و صنعت و مشاهده عینی وضعیت مجموعه پای صحبت های مردم منطقه نیز نشستیم وبرای تیم بازدید کننده مسجل شد که این مجموعه عظیمبه قیمت بسیار ناچیز واگذار شده است.

وی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد ثروت ملی مردم منطقه به غارت رفته و به تامین کننده مواد اولیه شرکتی دیگر تبدیل شود از مجمع نمایندگان استان خواست با ورود به پرونده کشت و صنعت مغان از تضییع حقوق استانو ثروت ملی منطقه جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.