تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-11 10:48
کد مطلب: 86070
هاشمی مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از برگزاری مانور ایمنی و اتش سوزی در فرودگاه اردبیل خبرداد و گفت: به دلیل شرایط کرونایی این مانور به صورت محدود و در بخش آتش سوزی ساختمانی برگزار خواهد شد.

سید فخرالدین هاشمی مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از برگزاری مانور محدود مقابله با سانحه، ایمنی و آتش سوزی در فرودگاه های اردبیل خبرداد و گفت: این مانور به علت شیوع موج دوم کرونا منحصر در بخش آتش سوزی ساختمان و بصورت متمرکز در فرودگاه اردبیل برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود به تشریح مجموعه مانورهای آمادگی برای سوانح در فرودگاه ها پرداخت و گفت: همه ساله جهت کسب آمادگی پرسنل برای مقابله با سوانح، مانورهای محدود و کامل برگزار می شود.

هاشمی با بیان اینکه در مانور کامل که بهترین نوع تمرین و کسب آمادگی برای مقابله با حوادث است از تمام پتانسیل های استانی بصورت گسترده استفاده می شود.

وی به مانور محدود نیز اشاره کرد و گفت: در مانور محدود تنها از امکانات داخل فرودگاه و پرسنل خود مجموعه استفاده می شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل به ویروس کرونا نیز اشاره کرد و گفت: جهت رعایت پروتکل های بهداشتی مانور امسال به صورت محدود و منحصر در بخش آتش سوزی ساختمان روز یکشنبه از ساعت 8 الی 10 صبح برگزار خواهد شد

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.