تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-11 11:06
کد مطلب: 86071
اصلانی رئیس مجمع حرکت های جهادی استان اردبیل به سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به گروه های جهادی اشاره کرد و گفت: این فرمان 9 ماده ای در واقع مسیر حرکت های جهادی را برای سال های پیش رو مشخص کرده است.

مهدی اصلانی رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،به سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به گروه های جهادی اشاره کرد و گفت: این پیام 9 ماده ای در واقع نقطه عطفی برای کارهای جهادی و جهادگران شد.

وی با بیان اینکه فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در واقع مسیر حرکت های جهادی را برای سال های پیش رو مشخص کرده است به تشریح فعالیت های جهادی جهادگران استان اردبیل در سال های اخیر پرداخت و گفت: خدمت رسانی به مردم در ایام کرونا بارزترین فعالیت گروه های جهادی به عموم مردم به ویژه مناطق کم برخور دار است.

اصلانی با بیان اینکه جهادگران در ایام کرونا با حضور در خط مقدم کرونا همپای مدافعان سلامت یاریگر مردم در مناطق کم برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: در موج اول شیوع این ویروس منحوس، 75 کارگاه جهادی مبادرت به تولید ماسک کردند که پس از تامین مصرف استان مازاد تولیدات به استان های تهران، مازندران، یزد و گیلان نیز ارسال شد.

وی به کمک های مومنانه نیز اشاره کرد و گفت: گروه های جهادی در کنار تهیه و توزیع کمک های مومنانه خیّران، با حضور در پایگاه های انتقال خون، این کار معنوی را تکمیل تر کردند و با اهدای خون خود در این ایام خاص به یاری نیازمندان  پرداختند.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل به فعالیت گروه های جهادی اردبیل در خارج از استان نیز پرداخت و گفت: پس از وقوع سیل در سال گذشته جهادگران اردبیلی در قالب 21 گروه جهادی از سراسر استان به شهرستان معمولان اعزام شدند و توانستند در کنار بنیاد مسکن طی مدت 8 ماه 500 واحد مسکونی را مرمت و یا احداث کنند.

وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشریح مفاد 9 گانه فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به گروه های جهادی گفت: مشارکت مردم در محرومیت زدایی منطقه خود یکی از اهداف ترسیم شده در مسیر حرکت های جهادی است که این امر نیز با اقبال عمومی مردم مناطق کم برخوردار اردبیل در حال محقق شدن است بطوریکه امروز خود مردم بصورت داوطلبانه در عملیات های محرومیت زدایی محله خود مشارکت دارند.

اصلانی به توانمندسازی گروه های جهادی جهت خدمت رسانی بهتر به مردم نیز اشاره کرد و گفت: در کنار فعالیت های علمی و عملی، کارهای یدی نیز در دستور کار گروه های جهادی قرار دارد تا کما فی سابق برکت های حرکت های جهادی مضاعف تر شود.

وی افزود: امروز با عنایت خداوند متعال، گروه های جهادی از جنوبی ترین نقطه استان تا شمالی ترین مکان آن بمشغول خدمت رسانی به مردم هستند و این حرکت در سال های پیش رو منسجم تر و همگانی تر نیز خواهد شد.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.