تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-14 10:57
کد مطلب: 86099
نماینده مردم مشگین‌ شهر در مجلس شورای اسلامی:
جاذبه های گردشگری ظرفیتی برای خروج از رکود اقتصادی است
نماینده مردم مشگین‌ شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جاذبه ‌های تاریخی و گردشگری موجود در شهرستان مشگین ‌شهر ظرفیتی مهم برای حل مشکلات اقتصادی این شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، محمود عباس‌زاده در بازدید از پروژه‌های گردشگری و بررسی مشکلات این حوزه اظهار داشت: بزرگترین مزیت مشگین‌شهر در حوزه صنعت گردشگری است که آن را نمی‌توان از اقتصاد جدا دانست.

وی افزود: در تعیین محل احداث پروژه‌های گردشگری و توریستی باید نهایت دقت به عمل آید تا بتوان نهایت استفاده معقول را از این پروژه‌ها در راستای سامان دادن به اقتصاد منطقه انجام داد.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های ویژه و منحصر به فرد روستاهای مشگین‌شهر در حوزه گردشگری دارد، گفت: ضرورت تا این زیبایی‌ها با تجربه و حمایت سرمایه‌گذار تلفیق شود و شاهد رشد اقتصادی در بخش روستاها نیز باشیم و این مهم نیازمند جذب سرمایه‌گذار توسط دستگاه‌های مرتبط با این مسئله است و در این خصوص تلاش‌های خود را انجام خواهم داد.

عباس‌زاده با اشاره به ضرورت تأمین زیرساخت‌های لازم برای احداث پروژه‌های گردشگری، بیان کرد: شهرستان مشگین‌شهر به صورت بالقوه دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه گردشگری است و تبدیل این وضعیت به بالفعل نیازمند مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی و مردم است و در سال جهش تولید برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور توجه به فرصت‌های اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار است.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ظرفیت‌های گردشگری و وجود آثار تاریخی بال‌هایی هستند که می‌تواند مشکلات اقتصادی مشگین‌شهر را حل کند که این امر نیازمند توجه خاص مسئولان است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.