تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-14 15:00
کد مطلب: 86103
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل:
25 میلیارد ریال نذورات عید قربان بین نیازمندان اردبیل توزیع شد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی در عید سعید قربان سال‌جاری، تاکنون دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به تامین گوشت خانوار تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صفر توحیدی با اشاره به اینکه خیران اردبیلی بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به تامین گوشت قربانی برای دستگیری از خانوار تحت حمایت در عید سعید قربان کمک کرده‌اند، اظهار داشت: به یاری خیران و نیکوکاران، گوشت قربانی در بین تمامی ۴۱ هزار خانوار تحت حمایت توزیع شده است.

وی با بیان اینکه کمک‌های مردمی در عید سعید قربان سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است، افزود: همواره شاهد افزایش چشمگیر حمایت‌های مردم نیکوکار استان اردبیل هستیم که این امر وظیفه امدادگران را در قبال فقرا بیشتر می‌کند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه خیران با مراجعه به ۸۶ مرکز نیکوکاری در سطح استان به تامین گوشت قربانی خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل کمک کرده‌اند، بیان کرد: مراکز نیکوکاری نقش مضاعفی را در رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر بر عهده دارند که حسن اعتماد عمومی به این مراکز موجب شده است تا خدمات به صورت کیفی‌تر و با سرعت بیشتری در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

توحیدی به اهدای ۱۷۰ راس دام زنده توسط عشایر استان در عید سعید قربان اشاره کرد و گفت: عشایر نیکوکار در کنار سایر آحاد مردم همواره با کمک‌های خود به رفع مشکلات نیازمندان کمک می‌کنند که تلاش‌های بی‌وقفه آنها جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه در سال‌جاری به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمهیداتی را برای تامین گوشت قربانی خانوار تحت حمایت در نظر گرفتیم، ابراز داشت: تمامی مراحل ذبح تا توزیع گوشت قربانی بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و موازین دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت صورت گرفته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه نیکوکاران می‌توانند از طریق کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، تصریح کرد: شماره کارت واریزی ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نیز در اختیار مردم خیر استان اردبیل قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.