تازه ها

پربیننده ترین

1399-05-14 13:52
کد مطلب: 86104
نماینده مردم گرمی در مجلس با بیان اینکه تاکنون سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه سد عمارت گرمی اختصاص یافته است گفت: با تخصیص این اعتبارات پیشرفت فیزیکی این پروژه از مرز ۹۳ درصد گذشته و تلاش و جدیت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در دیدار با فرماندار شهرستان گرمی گفت: در راستای اجرای پروژه‌های آبی خوشبختانه اعتبارات مناسبی تخصیص یافته و برنامه‌ریزی برای اتمام آن‌ها در دستور کار است.

وی با بیان اینکه تاکنون سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه سد عمارت گرمی اختصاص یافته است گفت: با تخصیص این اعتبارات پیشرفت فیزیکی این پروژه از مرز ۹۳ درصد گذشته و تلاش و جدیت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است.

نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: از محل فاینانس نیز یک هزار میلیارد ریال و از منابع وزارت نیرو یک هزار میلیارد ریال به این پروژه در نظر گرفته شده و مابقی اعتبار نیز با تلاش مسئولان و نمایندگان به این پروژه اختصاص می‌یابد تا هر چه سریع‌تر شاهد اتمام پروژه و حل مشکلات و دغدغه کشاورزان باشیم.

اسماعیلی تصریح کرد: اراضی این شهرستان با احداث پایاب سد توسعه قابل توجهی می‌یابند و بدون شک اتمام این پروژه پیشرفت اساسی در شهرستان گرمی را رقم می‌زند که امیدواریم برنامه‌ریزی با تزریق اعتبارات به موقع و مناسب در دستور کار باشد.

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.