تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-07 18:54
کد مطلب: 86439
در آستانه تاسوعای حسینی انجام گرفت؛
توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان نیر+ عکس
بنیادی فرمانده سپاه شهرستان نیر از توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان نیر خبرداد و گفت: این کار خیرخواهانه در راستای رزمایش کمک مومنانه و در استانه تاسوعای حسینی انجام گرفت.

محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نیر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم  و روستاهای کم برخوردار شهرستان نیر خبرداد و گفت: از این تعداد 220 بسته معیشتی به ارزش 70 میلیون تومان توسط خیرین و بسیجیان شهرستان نیر تامین و توزیع شد.

وی افزود: 400 بسته پروتئینی نیز با همکاری دفتر امام جمعه نیر و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تامین  و توسط بسیجیان شهرستان در روستاها و مناطق کم برخوردار شهرستان نیر توزیع شد.

بنیادی از خدمت رسانی به مردم خبرداد و گفت: سپاه و بسیج همواره در همه مراحل و برهه ها در کنار مردم بوده و همچنان به مردم خدمت رسانی می کند.

 

حجت الاسلام آیت نعمتی امام جمعه شهرستان نیر به نذر و احسان حسینی اشاره کرد در ایام عزاداری محرم و صفر اشاره کرد و گفت: در ایام کرونا بهترین روش برای توزیع نذر و احسان خیرین و عزاداران همین روش است و شایسته است عزاداران حسینی احسانات خود را در قالب کمک های مومنانه به دست نیازمندان جامعه برسانند تا ضمن ادای نذر خود، از ثوابی چندین برابر برخوردار شوند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.