تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-18 09:20
کد مطلب: 86574
هواداران استقلال در فضای مجازی با ارسال توئیت و پست هایی با مضمون بازگشت سرمربی پیشین این تیم، خواستار بازگشت استراماچونی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  استراماچونی هنوز هم که هنوز است مطالبه هواداران استقلال است. با وجود گذشت 9 ماه از جدایی سرمربی ایتالیایی از جمع استقلالی ها، او از ذهن هواداران این تیم فراموش نشده و آنها خواستار بازگشت استراماچونی هستند.

با وجود اینکه مدت زمان حضور مرد ایتالیایی در استقلال خیلی کم بود، اما او در عمق قلب های هواداران آبیدل نفوذ کرده بود و گویی که این مربی جنتلمن، سالهاست که لباس آبی با دو ستاره را بر تن داشته است.

با اینکه فرهاد مجیدی در دوران بازیگری یکی از محبوبترین فوتبالیست های تاریخ باشگاه استقلال محسوب می شود، اما حضور او به عنوان جانشینی استراماچونی با اقبال عمومی هواداران استقلال همراه نشد به نحوی که درجنگ میان او و سعادتمند، هواداران دلخوش به وعده مدیرعامل بودند تا که شاید استرا را بار دیگر بر روی نیمکت تیم بنشاند.

پس از کش و قوس فراوان و یک فصل فرسایشی و با شکست استقلال در فینال جام حذفی، بالاخره مجیدی با حاشیه های فراوان از جمع استقلالی ها جدا شد تا وضعیت نیمکت این تیم در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

جنگ داخلی استقلالی ها بین مدیرعامل و سرمربی، به قیمت از دست رفتن یک جام برای آبی ها تمام شد. هواداری که یک فصل پر فراز و نشیب را به امید کسب یک جام دنبال می کرد، با وجود از دست رفتن قهرمانی، خیلی کمتر از آنچه که تصور می شد، به مدیرعامل و مدیران تیم انتقاد کردند چرا که آنها وعده یک رویای شیرین را در سر می پروراندند و آن، بازگشت مرد پر از کاریزمای ایتالیایی است.

 

انتهای پیام/آ

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.