تازه ها

پربیننده ترین

1399-06-25 17:35
کد مطلب: 86723
امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه منطقه مغان به عنوان قطب کشاورزی، حق بزرگی در کشاورزی کشور دارد، گفت:بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور حق بزرگی دارد گفت: بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه اشت.

وی با بیان اینکه سالانه از سطح بیش از ۶۲ هزار اراضی شهرستان پارس آباد بالغ بر یک میلیون و دویست هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود گفت: با بهره برداری از گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری، جهش بزرگ دیگری به حجم بیش از ۴۵۰ هزار تنی در محصولات کشاورزی رخ خواهد داد .
 
امامی از برنامه ریزی و پیگیری ها برای توسعه زیرساختهای لازم برای ورود به بازار های جهانی از طریق پایانه لجستیکی ریلی و ایجاد صنایع تبدیلی در شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد در حال جهش از تاًثیر گذاری ملی به بین المللی است

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.